Peja: “Cała Polska go jebała i ten hałas nadal dudni mu w głowie. To cud, że został przywrócony do łask

Wczorajsza potwierdzona informacja o udziale poznańskiego rapera w show TVN’u obiła się szerokim echem w środowisku Hip-Hop’owym, przede wszystkim “dzięki”… Tedemu.

  • Jedzie załoga. Agent Gwiazdy 3. Potwierdzam – napisał Peja w swoich mediach społecznościowych |INFO!|, jednocześnie potwierdzając kliku miesięczne plotki o jego obecności w ramówce jednej z najpopularniejszych komercyjnych stacji telewizyjnych w Polsce.

Poznaniak odpowiedział Tedemu na jego ogromne zaangażowanie i zainteresowanie tematem kolejnej edycji “Agent-Gwiazdy”: “Program zwykły, ale podżegacz całego zamieszania specyficzny:) Lud czasem ciemny kupi wszystko co mu wystawi – sprawdzili utwór “Dzień z durniem w TVN”? Wiedzą od czego się to wszystko zaczęło? Czy pierdolą genezę tematyki tvnu skupiając się jedynie na odpowiedzi z “Czarnego Września” i nie myślą samodzielnie? Po chuj ja tutaj czas tracę:) Swoją drogą – jak można było nie odpowiedzieć na “Czarny wrzesień” ja się pytam. No jak? Kiedyś jak znajdę chwile może cokolwiek opowiem. Dla mnie to naprawdę nie jest sprawa życia i śmierci w przeciwieństwie do durnia. #przepusc_durnia” – napisał na swoim profilu.

Niedawno szef marki Wielkie Joł udzielił wywiadu Filipowi Nowobilskiemu, gdzie opowiedział o “ustawce” z Peją z 2015 roku pod warszawskim kinem Atlantic |PRZECZYTAJ!|: “Nie możesz iść na solo w trzynastu gości, kiedy jesteś Rychem Peją Solufką, które jest gangsterem. Na chuj ci dwunastu adiutantów? Idziesz, gościa rozpierdalasz, beng! A nie idziesz grubą świnię rozpierdolić w trzynastu i nawet do niego nie podchodzisz“.

Do tych słów odniósł się Peja:

  • Nie ma kompletnie czego prostować. Dureń wie swoje, kręgosłupa brak ale jęzor długi i spieniony. pozdr klasyczny ból dupy. Ja to nawet rozumiem. Też bym to mocno przeżył. Niestety dla niego tej historii nie da się napisać od nowa. Cała Polska go jebała i ten hałas nadal dudni mu w głowie. To cud, że został przywrócony do łask. Ludzie z tego wyrośli, inni zwyczajnie zapomnieli, inni są tym zmęczeni. Ale wyobraź sobie tych siusiających w pampersy rozkosznych bobasków z 2009, którzy teraz zasilają dumny fan base spod znaku +14 – im można jednak opowiedzieć trochę po swojemu prawda? A skoro bożek mówi, to dzieci słuchają i w ogłupieniu przyklaskują każdej jednej zgrywie. Wyświetlenia i lajki się zgadzają, preorderek się opierdala gimbaza się cieszy infamii nie ma:) Wszystko zracjonalizowane na własną korzyść ale gdy dureń próbuje zerknąć w lustro – nie daje rady. I miota się od wywiadu do wywiadu. Poświecił na to blisko 10 lat swojego życia. I w ciągu tych 10 lat jedyne co mu się udało to zeżreć sznurek od kaptura:) Nic tylko współczuć. I dużo empatii. Zresztą zachowałem się niehonorowo w tym momencie, bo ludzi chorych nie powinno nazywać się durniami. Ale to cały ja:) Idę spać. Najlepszości dla mądrych, fajnych ludzików. Nie zawsze taki byłem ale czasy się zmieniają i ludzie też. Z wyjątkiem… Durnia

Jak myślicie, czy ponownie czekają nas bitwy na dissy?

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Zawsze starał się wybielic. Rysiu zaczął dawno temu. Je*ala to Polska za pobicie a teraz wszystko na odwrot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ