Peja nagrywa z Beteo, Bałagane i Rogalem DDL

Poznaniak mocno zaskoczył swoich słuchaczy nadchodzącymi planami muzycznymi. Na grupie facebook’owej SLU GANG, udostępnił video przedstawiające nadchodzące kooperacje.

I tak na pierwszy ogień idzie… Beteo, reprezentant SB Maffija: “jest numer newschoole’owy o roboczej nazwie – “AMBER” z newschoole’owym zawodnikiem w roli Beteo” – ujawnia Peja. Jednocześnie podkreśla, że do współpracy będzie zapraszał tylko tych newschoole’owych raperów, których szanuje, z którymi się utożsamia oraz których lubi słuchać: “no bo dziwnie by było, gdyby Rychu nakurwiał na ‘tiunie’. Słucham nieraz takich kawałków, nawet The Game ma takie numery, no i jakoś nie mam z tym problemu. Przesłuchałem nawet całą EP’kę Sztossa (“Tylko Ty” – przyp. red. rap-news.eu), wszystkie były na ‘tiunie’. Słuchało mi się dobrze do momentu, kiedy ten ‘tiun’ mnie po prostu zmielił, więc ‘tiun’ jest już po prostu niemodny” – dodaje.

W dalszej części wypowiedzi, poznański raper zapowiada, że będzie kilka newschoole’owych utworów: “…w zależności czy on będzie Popowy – tak jak z Beteo czy hardcore’owy, to goście będą się zmieniać. Na pewno kroi się współpraca z Bałagane, Rogalem DDL przy okazji ich projektów. Będę również zabiegał o to, aby przyciągnąć ich na swój album“.

Kawałek z Rogalem DDL prawdopodobnie pojawi się na projekcie duetu producenckiego – Kriso x Gaca – Steel Banging2 “Bez żadnego powodu” (wynika to z informacji podanej na profilu instagramowym Peji – kliknij!).

fot. źródło: facebook.com / Kamikaze Produkcja / Pejaslumsattack
Facebook Comments