Nowe wieści od Peji w sprawie Buczera…

12 maja 2017 roku ukazał się najnowszy solowy materiał reprezentant PTP – Buczera. Album “33” został wydany nakładem wytwórni RPS Enerteyment. Peja postanowił przekazać kilka ważnych informacji dotyczących toruńskiego rapera: “Mój artysta Buczer, po tygodniowej sprzedaży debiutuje na 16. pozycji zestawienia OLiS – ujawnił.

Na początku lutego br. Buczer przesłał list, w którym dziękuje wszystkim najbliższym, artystom i słuchaczom za wsparcie: “od kilku miesięcy przebywam w zakładzie karnym. Nie martwcie się płyta ’33’ ukaże się mimo trudności jakie postawił przede mną los” – czytamy w liście, i tak się stało. Album pojawił się w fizycznej wersji. Peja przekazał, kiedy można spodziewać się Buczera na wolności: “Jest mi niezmiernie miło o tym powiadomić, ponieważ kierowanie promocją tego albumu zza krat, przez Pawła, czasem wychodzi opornie, tym niemniej po dziewięciu miesiącach odsiadki mogę mu telefonicznie o tym opowiedzieć“.

Ma się dobrze. Mamy z nim bardzo dobry kontakt. Dzięki tym telefonom mam wrażenie, że cały jest dostępny tutaj” – dodaje poznański raper.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ