W sieci pojawił się odsłuch kolejnego numeru z płyty “Orchestra”. Pawbeats udostępnia utwór “Afekt”, gdzie gościnnie udzieliła się Justyna Steczkowska. Jednocześnie od wczoraj, w związku ze sklepową premierą albumu, od wczoraj dostępny jest odsłuch całości na kanale StepRecordsTV.

W najbliższy weekend, 5 i 6 marca odbędzie się premierowy koncert “Orchestra” w Filharmonii Bydgoskiej. Z tej okazji wszystkie numery z nowego albumu Pawbeatsa zostaną zagrane w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Bilety dostępne tutaj:

BILETY NA KONCERT 5 MARCA:
https://www.biletomat.pl/koncerty/paw…
BILETY NA KONCERT 6 MARCA:
https://www.biletomat.pl/koncerty/paw…

Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status “złotej płyty”, Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.

– “Pawbeats Orchestra” to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD – tłumaczy artysta.

Pawbeats Orchestra to materiał od producenta, który postanowił stworzyć swoją własną interpretację muzyki miejskiej, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej. Dzięki temu możliwym staje się bezkompromisowe zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu. W efekcie powstał album bardzo eklektyczny, na wielu płaszczyznach.

Na albumie pojawi się plejada gości z różnorodnych środowisk muzycznych. U bydgoskiego producenta spotkają się m.in. Dwa Sławy, Natalia Nykiel, Sarcast, Justyna Steczkowska, VNM, KęKę, Kali, Tau oraz Mr. J. Medeiros (znany ze współpracy ze znanym francuskim zespołem Hocus Pocus, współzałożyciel The Procussions). Przy doborze gości producent decydował się zaprosić tych, których muzykę osobiście ceni oraz słucha.

W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej, poczynając od muzyki na krążku, a kończąc na koncercie premierowym, który pokaże album w zupełnie innym świetle.

Autorem projektu graficznego wydania jest Forin.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ