Zapraszamy do sprawdzenia odsłuch nowego projektu AprAxja pt.”“Części wspólne” !

“Części wspólne” to koncepcyjna opowieść o tęsknocie i przemijaniu. Muzyczne eskapady A2d+M’a po zakamarkach jazzu, soulu i funku przeplatane są krótkimi wypadami w stronę nowoczesnych brzmień, dopełnionymi ciepłymi dźwiękami KORGa Polysix. Teksty PTR’a pełne chaotycznych skojarzeń, rwanych myśli i sugestywnych symboli, zapraszają słuchacza do wspólnej podróży w czasie i przestrzeni, w której pragmatyzm ustępuje miejsca temu, co nieuchwytne.

Nad miksem z charakterystycznym dla siebie pietyzmem czuwał Zrylc@3citysound, a ostateczny szlif w postaci analogowego masteringu dorzucił Michał Eprom Baj w Eprom Sounds.

Okładka zaprojektowana przez Magdalenę Czechowską nawiązuje do refleksyjnego charakteru albumu,osadzonego w minionych realiach.

Do kompletnego zrozumienia znaczenia Części wspólnych nieodłącznym elementem pozostaje trzymane w ręku CD. PTR i A2d+M jako wielcy miłośnicy nośników ostatnie wskazówki zamieścili właśnie w booklecie dołączonym do płyty.

Pod adresem apraxja@gmail.com zamawiać można fizyczne wydanie albumu. 300 ręcznie numerowanych egzemplarzy trafi do sprzedaży  w pierwszej połowie czerwca.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ