‘wpisz w google – jebać discopolo’ – sprawdźcie

Kto nie słucha/nie słuchał Discopolo nie pierwszy rzuci kamieniem! Właśnie o ten gatunek muzyki poznański raper został zapytany w rozmowie z Kubą Głogowskim, gdzie ten… przypomniał sobie pewną anegdotę: “Kiedyś dość mocno zaatakowałem discopolowców – jakimś chamskim wpisem. Gdzieś mnie poniosło, bo ktoś mi coś discopolowego podesłał. Ostatnio znajomy do mnie napisał: ‘wpisz w google – jebać discopolo’ – sprawdźcie” – zachęca Paluch (i co tam widzicie?)

Tuż po tym, Poznaniak wypowiedział się o Popku i jego Gangu Albanii, który w zasadzie porównał z komercyjnym sukcesem muzyków(?) Discopolo: “na przykład ostatni duży sukces Gangu Albanii – jest wielu Hip-Hop’owców, raperów, producentów, którzy robią lepsze, wartościowe rzeczy. Ale media zwróciły uwagę na to, bo tam jest Popek, który jest kontrowersyjny. I zapraszają go, np. Wojewódzki, po to, żeby zrobić tanią sensację” – zauważa Paluch, który również oglądał odcinek w programie Króla TVN’u, gdzie obok Soboty i Matheo główna uwaga była skierowana na Popka. Nie ukrywa jednak, że sam nie poszedłby do takiego programu.

Popka i Palucha możemy usłyszeć na jednym bicie, m.in. w utworach “Kto nie ryzykuje, szampana nie pije” czy “Niełatwy żywot ulicznego rapera”.

TELEDYSK: Paluch, Białas, Żabson, Sitek, Kasta – „Cztery Korony” (prod. Matheo)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ