Paluch w rozmowie z Rap Genius Polska

Opowiada o treningach w klubie piłkarskim – Lech Poznań: “Grałem w tym klubie od ósmego do niemal dziewiętnastego roku życia. Ten czas to jedenaście lat niesamowitej przygody od trampkarza aż do juniora starszego. Niestety, na jakieś dwa lata przed podpisaniem kontraktu seniorskiego wyłapałem kontuzję kolana oraz pleców, co pozbawiło mnie całkowicie kariery sportowca“. Czy wciąż kibicuje tej drużynie?: “Nadal kibicuję Lechowi, jednak stronię od jakichkolwiek konfliktów kibicowskich

Nie lubię nadużywania jakiejkolwiek naukowej terminologii. Po chuj używać jakichś turbo skomplikowanych stwierdzeń, skoro można powiedzieć to samo w o wiele prostszych i zrozumiałych przez większość słowach?” – odpowiada na kwestię trudnych słów w tekstach, których używają polscy raperzy. “Odnoszę wrażenie, że dzisiejszy rap kroczy w tę stronę. Tak jakby ci goście chcieli nadrobić trudnymi słowami brak charyzmy czy osobowości. Do tego nierzadko bezmyślnie kopiują zachodnie trendy” – dodaje.

Cały wywiad znajdziecie: TUTAJ!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Hm no coś jest w tych trudnych słowach, ale coś takiego mam słuchając raczej śmiesznego Filipka co używa indywidualizmów wyszukanych przez internetowy słownik synonimów niż przykładowo Deysa, którym się jaram, który wszystko robi zajebiście i niczego nie musi nadrabiać bo ma max. charyzmy, max. skilla i wszystkiego co w rapie potrzebne, 5x w porównaniu do Palucha, więc jednak nie zawsze tak jest..
    poza tym czasem ubranko ciekawych słów nadaje nieco głębszego znaczenia, nie zawsze jest spoko jak wszystko mamy na tacy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ