Znamy już czwartą gwiazdę Koncertu Głównego Perła Juwenalia UEK 2017!

Tym razem artystą, który wystąpi na scenie Perła Export będzie poznański raper – Paluch.

Obok niego na scenie zagrają również tacy artyści, jak: Zeus, The Dumplings, czy Tom Swoon.

Scena Perła Export przepełniona będzie hip-hopowymi brzmieniami. Paluch wraz z Zeusem sprawią, że atmosfera na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie 18 maja będzie wyjątkowa gorąca. A to nie koniec!

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak – urodzony w Poznaniu. Jak sam przyznaje dorastał w czasach, w których nie było Facebooka, Instagrama, Twittera, Snapchata, a rap był traktowany jako muzyka podziemia. Gatunek ten miał w sobie coś z tabu, a Paluch do tej pory pozostał wierny jego oldschoolowej formie. Jest jednym z najbardziej pracowitych polskich raperów. W 2016 roku światło dzienne ujrzały aż dwa albumy. Okazały się one ogromnym sukcesem, błyskawicznie pokrywając platyną. Artysta ma własną wytwórnię muzyczną B.O.R. Records, za pośrednictwem której wydaje wszystkie swoje solowe płyty. Jego ostatni album “Ostatni Krzyk Osiedla” został wydany w listopadzie 2016 roku i promowany jest singlem “OKO”. Poprzedni krążek “10/29” symbolicznie nawiązuje do ilości wydanych płyt (10) oraz do wieku rapera.

Przypominamy o biletach, które dostępne są wciąż w drugiej puli. Nie warto zwlekać, bo rozchodzą się w bardzo szybkim tempie!

II pula biletów na Koncert Główny Perła Juwenalia UEK 2017 jest dostępna:

  • na portalu eBilet pod linkiem – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/
  • w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK
  • we wszystkich salonach Empik w całej Polsce
  • na fanpage’u Juwenalia UEK poprzez aplikację “Kup Bilet Online!”

Ceny biletów w II puli:

  • Student UEK: 20 PLN
  • Student: 25 PLN
  • Normalny: 30 PLN
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ