“Rysopis” w 2018 roku. Nieznana jest jednak dokładna taka premiery…

Bytomski raper w rozmowie z rap-news.eu ujawnił, że album “Rysopis” nie jest jeszcze gotowy: “zawsze wydawałem to w ten sposób, że bunkrowałem przez rok, dwa lata – bo u mnie trochę to trwa zanim wyjdzie całość. Gdzieś tam zanikałem na te dwa lata, ludzie nie słyszeli, że coś się dzieje, przez to zapominali. Teraz mój plan jest taki, że co nagram, to od razu będę robił klip. W taki sposób chciałbym wydać ok. 10 klipów w jakichś równych odstępach czasu“.

VIDEO-WYWIAD: OSTRY BEZIMIENNI VS RAP-NEWS.EU – OBEJRZYJ!

Na chwilę obecną ukazał się jeden singiel, pt. “RYSOPIS”, do którego został zrealizowany teledysk. W numerze tym gościnnie dograł się Dudek P56 – SPRAWDŹ!

“Cztery wiosny” czyli pierwszy i jak na razie jedyny solowy album Ostrego. Został on wydany przez wytwórnię Klincz w 2014 roku. Tracklista tego krążka liczy 12 utworów. Prawdopodobnie na “Rysopisie” będzie ich więcej: “myślę, że koło 15” – zapowiada. “Jak te 10 utworów będzie promowanych klipami, a reszta 5/6 pójdzie jako mp3’ki na Youtube, to powinno być ok” – dodaje.

Reprezentant Bezimienni nie zna jeszcze dokładnej premiery swojego projektu, jednakże celuje na wiosnę, ewentualnie jesień / zima 2018 roku.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ