Reprezentant legendarnego składu Płomień 81 przesuwa datę premiery albumu “Czyste buty, brudne serce”

Dobre i złe informacje dotarły od warszawskiego rapera. Najpierw dobra. Klip zrealizowany do utworu, pt. “Equipment”, gdzie gościnnie usłyszymy Bilona i Pezeta, jest już gotowy do publikacji. Na razie nie znamy dokładnego terminu jego premiery. Kolejną (tą złą) wiadomością jest zmiana daty premiery całego krążka “Czyste buty, brudne serce”. Została ona przesunięta na 25 maja. Poniżej komentarz rapera:

Hej trzymałem tę wiadomość do ostatniej chwili, bo walka cały czas trwa. Jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę płyty “Czyste buty, brudne serce” o tydzień czyli na 25 maja. Jeśli śledzicie moje wydawnictwa, wiecie, że zawsze przykładam, i ludzie z którymi pracuję dużą wagę do okładki. Tak samo jest tutaj, obiecuję, że płyta jest zajebista, cała poligrafia też będzie. Z drugiej strony nie ma tego złego, bo mamy gotowy klip do numeru z @bilon_jointpenk i @pezetofficial i będzie rozjebane – przekazał na łamach swojego profilu facebook’owego.

Info o krążku:

Płyta zawiera 12 utworów, którymi raper stara się łączyć stare z nowym, ale bez silenia się na ślepą pogoń za modą. Właśnie dlatego na najnowszej płycie Onara usłyszymy członków legendarnych ekip: Pezeta (Płomień 81) i Bilona (Hemp Gru) oraz reprezentantów młodego pokolenia: Reto i Sztossa.

Jeśli jesteście z Onarem od lat to ta płyta z pewnością stanie na półce obok Waszych ulubionych: “Pod prąd” czy “Przemytnika emocji”.

Lista utworów:
1. Laury i ciernie (feat. Reto)
2. Czyste buty, brudne serce
3. Presto
4. Ghetto Kids (feat. Sztoss)
5. Dziewięćsiódemki
6. No limit
7. Equipment (feat. Pezet, Bilon)
8. Monety i żyletki
9. Stary
10. Płomień (feat. Jarecki)
11. W kółko (feat. Diox)
12. Gorzko gorzko
BONUS:
13. Siedzę – jadę
14. 32dziesięć (feat. Żyto)
15. Equipment 2 (feat. Kobik, Wena)

fot. główne - autor: Kaczy.
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ