fot. @ciociaewaaa_foto

Onar jest aktualnie w trakcie promocji kolejnej płyty składu Płomień 81 „Szkoła 81”, której premiera została zaplanowana na koniec marca.

  • Jestem podekscytowany rapem od 20 lat. Kocham to, poświęciłem na to swoje życie. To jest dla mnie ważny projekt. Idzie fajnie, kiedy widać dobrą energię od ludzi, z którymi działasz, od słuchaczy – to jest ważna rzecz. – mówi 1/2 kultowego warszawskiego zespołu w rozmowie z Proceente dla Codziennej Gazety Muzycznej.

Raper opowiedział również o innym muzycznym projekcie, będącym elementem „Szkoły 81”, czyli – „Powiedz na osiedlu – interpretacje”.

  • Miło mi jest, że wszyscy ludzie, z którymi działamy, gadamy, proponujemy, oni się odzywają itd. – działa to jako wielka kula zajawki, pozytywnej materii. Super, jest to przemiła akcja. Ludzie z różnych kręgów, młodsi ode mnie o 15-20 lat, starsi o 4 – wszystko się dzieje super. Polecam wszystkie remixy, aranżacje, pomysły. – oznajmił.

Oba projekty są aktualnie promowane przez takie single, jak: „Maradona”, „Popiół” ft. Kabe i dwa remixy „Powiedz na osiedlu – Małacha i Rufuza oraz Aviego i Louisa Villaina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here