Informujemy na rap-news.eu, iż swoją premierę ma najnowsza płyta Okolicznego Elementu “Powrót na dzielnię”. Została wydana przy wsparciu wytwórni Aloha Entertainment. 

Okoliczny leci konsekwentnie i wjeżdża z kolejną płytą. “Powrót na Dzielnię” to powrót zasad, to staro-nowoczesny Mej i Ninjah. Za produkcję kawałków odpowiedzialni są Bimberland i Spalchemik. Szukając inspiracji i odpowiednich warunków, zespół przeniósł  się do Studia BA!Sen. Po wielu dniach, Ninjah i Mej powrócili na dzielnie z nowym materiałem. Gościnnie na albumie udzielili się Dj Krootki i Dj Brk. “Powrót na Dzielnie” to 17 kawałków, które tworzą kolejną okoliczną historię. To kolejny etap misji i może nieco poważniejszy Okoliczny. Ale spokojnie jest klasycznie relaks, w końcu rap powstawał pomiędzy grillem, piciem brona i pływaniem w basenie.Premiera przewidziana na 20 maja 2016.

Do tej pory płytę promują utwory: Powrót na dzielnie (prod. Spalchemik), Co tam? (prod. Bimberland), Lecimy konsekwentnie (prod. Spalchemik cuty. Dj Krootki), Widok z okna (prod. Spalchemik), To jest dobre (prod. Bimberland), Życie, szama, picie  (prod. Spalchemik)
Tracklista:
1.  Intro
2.  Powrót na dzielnie (prod. Spalchemik)
3.  Lecimy konsekwentnie (prod. Spalchemik cuty. Dj Krootki)
4.  Żyje sobie (prod. Bimberland)
5.  Co tam? (prod. Bimberland)
6.  Miary (prod. Spalchemik cuty. Dj Brk)
7.  Nic nie muszę (prod. Bimberland
8.  Bzdur nie słucham (prod. Bimberland
9.  Widok z okna (prod. Spalchemik)
10. Misja (prod. Bimberland cuty. Dj Brk
11. To jest dobre (prod. Bimberland)
12. Plusy i minusy (prod. Spalchemik cuty. Dj Brk)
13. Oco chodzi? (prod. Spalchemik cuty. Dj Brk)
14. Życie, szama, picie Spalchemik cuty. Dj Brk)
15. Oni chcą być (prod. Spalchemik)
16. Nie trać głowy (prod. Spalchemik)
17. Studio basen (prod. Bimberland)
Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ