„Getto Deluks” to pierwsza płyta firmowana przez Obywatela MC. Jest to solowy projekt dawno niesłyszanego Keara, charyzmatycznego rapera z Wybrzeża, znanego z ekipy Deluks i projektu PCP (Północ-Centrum-Południe – projekt powstał dzięki współpracy ekip Deluks z Gdańska zJWP z Warszawy i Intoksynator z Krakowa). Pierwszy singiel Deluksówz 2001 roku został wybrany singlem roku przez legendarny magazynŚlizg, zaś album PCP otrzymał nagrodę tego samego magazynu za album roku w 2004.

Getto Deluks” to mocno solowa płyta. Goście pojawiają się tylko w jednym numerze: Rybson (drugi filar Deluks) i RDW. Producenci, którzy przyczynili się do powstania warstwy muzycznej albumu to: Odme, Szczur, Brahu, Urban i The Returners. Skrecze położyli DJ-e: Cent, Chwiał, Bez Ksywy i Krime. Obywatel MC o swoim albumie mówi tak: „Jest to hołd oddany 4 elementom kultury hip hop i ludziom, którzy reprezentowali i reprezentują jej wartości po dziś dzień”.

Będzie to wyjątkowy album – z jednej strony wielki powrót, zarazem jednak zupełnie nowy projekt. Premiera płyty: 22.02.2013.

Tracklista:

1. Skit – Majutek & Blancik
2. Hałas!
3. Break King
4. Ojca chrzestnego syn
5. Na Bakier
6. Nie spać! Zwiedzać!
7. Skit – 222
8. Pościg
9. Bitwa
10. Słowo
11. To Yest ta Gra
12. Do dna
13. Jak nie my to kto feat. RDW, Rybson
14. Propsy
15. Outro

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ