“Obraz jak żywy” coraz bliżej. TPS ZDR ujawnił tytuły utworów…

Oprócz tracklisty, radomski raper zdradził, iż w utworze “One jest zły” pojawi się reszta jego ekipy ZdR oraz FTS, czyli Włodek i WMP.

Tracklista:
1. Tych Parę Słów 2
2. Uwolnij mnie feat. DCrew
3. Produkt wtórny
4. Nic nowego
5. Opowieści z bloków
6. Miejsce wychowania
7. Oddech
8. Szlak zlotego runa
9. Gdzie jest sens
10. Tamte czasy
11. Trawą Palę Stresy
12. Obraz jak żywy
13. Światło
14. On jest zły feat. ZDR / FTS
15. Schody do

Album, który zostanie wydany nakładem wytwórni TiW Music został zatytułowany “Obraz jak żywy”. W sieci ukazały się dotychczas dwa teledyski: “Tych Parę Słów 2” – sprawdź! oraz “Uwolnij mnie” (gościnnie DCrew) – sprawdź!

PREORDER MOŻNA ZAMÓWIĆ NA TPSZDR.PL *

*Każdy kto kupi album w przedsprzedaży, który zawiera pakiet vlepek oraz podpis, weźmie udział w specjalnej loterii (więcej informacji: tutaj!)

Co wiemy jeszcze na tę chwilę o albumie “Obraz jak żywy”, którego oficjalna premiera odbędzie się 21. kwietnia?: “ta płyta będzie się trochę różnic od poprzednich, bo będzie bardziej osobista. Trochę się pozmieniało na lepsze w moim życiu, także “Obraz jak żywy” będzie, moim zdaniem, najlepszy z moich płyt!“. 

Nie zabraknie również gościnnych zwrotek, gdzie obok DCrew, czyli Serafa, Kubiego i Ignaca, usłyszymy także Dudka P56, Rest (Dixon37), Murzyna, Dobo oraz Wieszaka, czyli resztę ekipy ZDR, a także zagranicznego gościa Big Twinsa z Infamous Mobb.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ