Bilon szykuje kilka muzycznych projektów…

Z Kaczym robię EP’kę, a do tego robię swój projekt – nowego Bilona ze Szwedem. Jeszcze coś trzymamy w zanadrzu, coś czego teraz Wam nie powiem, ale o czym za chwilę wszyscy usłyszą” – ujawnił reprezentant Hemp Gru w najnowszej rozmowie z Wujkiem Samo Zło w cyklu “Rap Bajera“.

Jaka jest geneza projektu tworzonego z Kaczym?: “pierwsze kawałki nagraliśmy do tego projektu już ponad rok temu. Teraz one dojrzewały w dojrzewalni. Trochę żeśmy popracowali nad ich brzmieniem i w tej chwili już naprawdę kończymy“.

Jeśli chodzi o brzmienia mówiłbym o Grime (gatunek muzyczny stworzony w Londynie – dodaje red. rap-news.eu), a nawijki są odniesieniem do Grime, ale i do klasycznego rapu, oczywiście niezmienny przekaz, ale rozwinięty o takie bardziej przemyślane obszary” – dodaje.

Warszawski raper cierpi na brak wolnego czasu, który jest pochłaniany, m.in. przez prowadzenie firmy gastronomicznej, projekty związane z wytwórnią Hemp Records czy nagrywanie albumów muzycznych: “cały czas brakuje mi czasu. Jest walka z czasem, z uzależnieniem od czasu, które wrzuca w nas system. Czas jest iluzją i według czasu się poruszamy – ciągle są braki jeśli chodzi o czas” – tłumaczy.

Poniżej jeden z teledysków promujących wspólny projekt Bilona i Szweda SWD:

TELEDYSK: BILON X SZWED – „Moje szczęście

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ