widać zmianę mojego podejścia w wielu aspektach

Prawdopodobnie 23. marca ukaże się kolejna solowa płyta radomskiego rapera |INFO!|. KęKę powoli zmierza do końcowego etapu tworzenia nowego albumu, choć nie zdradził jeszcze jego tytułu. Wiemy już natomiast, jaki obrał plan działania. Jest on bardziej rygorystyczny niż przy nagrywaniu poprzednich krążków:

  • Właśnie nagrałem cały wcześniej nagrany numer od początku. Od kiedy w 2001/2002 nawinąłem pierwszy kawałek, nie przypominam sobie takiej sytuacji, żebym poprawiał cały utwór. Zawsze było “spoko jest” “dobra, zostawiam, tak jest luzik”. Wielokrotnie miałem plan aby poprawić, ale całości nigdy mi się nie chciało.Tak się zastanawiam czy nad tym z pozoru nieistotnym faktem i myślę, że jest to fajny przykład jak po takiej drobnostce widać zmianę mojego podejścia w wielu aspektach. Stałem się bardziej krytyczny, cierpliwy i rzetelny. Będą Państwo Zadowoleni – przekazał na łamach swojego fanpage.

Numer, o którym mowa w powyższym wpisie, będzie rozpoczynał tracklistę nowego projektu: “Jak wyjdzie to sprawdźcie i dajcie znać czy ładnie” – skwitował.

Wy również nie możecie doczekać się efektów jego pracy włożonej przez ostatnie miesiące?

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ