“Dużo pracy włożyłem w to, żeby swój warsztat, swój styl zdefiniować”

Na początku czerwca br. reprezentant SB Maffiji w rozmowie z Wujkiem Samo Zło dla “Rap Bajery” ujawnił, że pracuje nad nową solową płytą (info!), która… prawdopodobnie zbliża się ku premierze. Wówczas mówił o tym, że czeka na niego trudne zadanie z racji niewielkiego doświadczenia solowego: “muszę zdefiniować cały swój solowy styl. Trochę nauczyć się robić kawałki solowe“.

Piotr Leleń na łamach FLAASHH.PL wrzucił jedną z najnowszych rozmów z Solarem, z której… ponownie nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Warszawski raper utrzymuje w tajemnicy wszystko to, co dzieje się wokół jego nadchodzącej solówki: “Myślę, że można się spodziewać Solara w wydaniu zupełnie innym niż dotychczas można było usłyszeć na płytach z Białasem czy na solowych kawałkach. Myślę, że przemodelowałem swój styl” – podkreśla. Dużo pracy włożyłem w to, żeby swój warsztat, swój styl zdefiniować. To wszystko dzieje się na tej płycie, to taki mój Battlefield artystyczny. Jestem mega ciekawy odbioru, bo to dla mnie coś nowego– dodaje.

Bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem cieszy się natomiast album “Polon” Białasa i Lanka, którego preorderowy nakład DELUXE wyprzedał się w całości (info!). Kilka pozytywnych słów w stronę swoich kolegów, dotyczących tego projektu, przesyła Solar: “myślę, że to świetna płyta. Nie można zapominać o Lanku, który jest drugą połową tego duetu. To nie jest płyta Białasa, tylko Białasa i Lanka, i myślę, że chłopaki się zajebiście tutaj zgrali. To jest płyta, która przeciera pewne szlaki. To nie jest coś do końca zgodnego z dzisiejszymi polskimi trendami. Dużo chłopaki czerpią z Europy, mielą to na swój sposób fajnie. To bardzo świeży materiał, przez co sporo osób może nie przyswajać go tak łatwo. To wyprzedza trochę swój czas. Ja tak to czuję” – podsumowuje.

Poniżej jeden z singli “Polonu”:

TELEDYSK: BIAŁAS & LANEK – „Osiedle Botox” | POLON

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ