Nowy materiał od PPZ nadchodzi: “przewidujemy do tego 6 klipów” – zapowiada Nizioł

Kilka dni temu na kanale Banita Records pojawił się pierwszy singiel “Kalejdoskop zdarzeń”, który promuje kolejną płytę składu Pokolenie Pewnej Zguby, w skrócie PPZ. Jest to tytułowy numer, do którego został zrealizowany teledysk. Gościnnie dograł się w nim Nizioł, reprezentant Szajki i Syndykatu.

Właśnie to krakowski raper trzyma pieczę nad tym krążkiem, ponieważ zostanie on wydany nakładem jego wytwórni – Banita Records.

TELEDYSK: PPZ (FT. NIZIOŁ, MARLENA PATYNKO, DJ GONDEK) “KALEJDOSKOP ZDARZEŃ” – SPRAWDŹ!

Jest on bardzo zadowolony ze współpracy z chłopakami z PPZ, co podkreśla na każdym kroku. Nie mogło być inaczej w jednym z najnowszych wywiadów przeprowadzonych przez Zuchchłopaka dla kmwtv (obejrzyj!): “przewidujemy do tego 6 klipów. Nie wchodzę w coś, co według mnie nie jest na wysokim poziomie. PPZ jest to marka sama w sobie i to, jaką oni płytę wypierdzielili, to ja byłem aż w szoku, kiedy dostałem te pierwsze single” – mówi.

Po pierwsze – zajebiście mi się z nimi współpracuje, bo zasięgamy nawzajem swojej opinii. Fajnie, bo mam czynny udział w powstawaniu tej płyty i powiem Ci, że dla mnie ta płyta to gruby sztos. Nie słyszałem dawno tak bardzo dobrze dopracowanej płyty, m.in. pod względem gości” – dodaje.

Poniżej prezentujemy Wam wywiad przeprowadzony przez rap-news.eu z PePeZetami. Został on opublikowany po premierze ich ostatniej płyty “Przyspieszony Proces Zepsucia”, gdzie gościnnie dograli się, m.in. Popek, Nizioł czy Hijack Hood:

RAP METRYKA #11: WYWIAD – POKOLENIE PEWNEJ ZGUBY (PROFUS, GRZECHU, SOLAK, JOSEPH + DJ GONDEK)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ