434243

“Powrót Króla” – kompletne zmiany

Pierwotnie “wielki”, jak zapowiadali organizatorzy, koncert powitalny Popka miał odbyć się w Tauron Arenie Kraków, natomiast odbędzie się on… w plenerze

Nowym miejscem, który ugości wszystkich artystów jest Stadion Korony Kraków, gdzie m.in. odbywa się największa plenerowa impreza w Polsce – Żywiec Miejskie Granie. Jak tłumaczy agencja Zooteka, odpowiedzialna za organizację “Powrotu Króla”: “Przypominamy, że na STADIONIE KORONY odbywa się najlepsza plenerowa impreza w Polsce – Żywiec Męskie Granie, więc kompletnie nie musicie się przejmować bzdurnymi komentarzami. Stadion będzie przygotowany z jak największą starannością“.

Jak dodają: “Będzie duża scena, wizualizacje i Popek & Goście“. Kto wystąpi? Na razie poznaliśmy oficjalny komunikat, z którego wynika, iż: “Zaczynamy dosyć wcześnie, bo już o 15.00 koncertem KALIEGO. Popek Solo & Live Band wystąpi o 20.00, a całość zakończy się około 21.00. Wcześniej o 18.00 wystąpi GANG ALBANII. Dajemy godzinę przerwy na regenerację przed solowym wejściem Popka”.

Co z terminem? Również uległ zmianie. Początkowo miał odbyć się 18. czerwca. Aktualnie został przeniesiony na 1. października.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ