Informujemy na łamach rap-news.eu, iż od jutra (18.02.2016) wystartuje polska odsłona trasy koncertowej Dope D.O.D.! Skład pojawi się na koncertach w Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Hip-Hopowa grupa z Holandii pojawiła się na międzynarodowej scenie w 2011 roku, zyskując popularność teledyskiem do numeru “What Happened”.Dzięki klipowi raperom udało się ruszyć we wspólną trasę z Limp Bizkit.

Dope D.O.D. maja również na koncie support takich gwiazd jak Snoop Dog czy Korn. Do tej pory wydali trzy albumy. W lutym zeszłego roku ukazał się ich najnowszy materiał “The Ugly EP”. Co ciekawe, usłyszeć tam można także polskich raperów – Małpę, Miuosha, VNM-a i Wuzeta. Obecnie Holendrzy pracują nad nowym materiałem.

Dope D.O.D. europejską trasę rozpoczynają w Łodzi. Muzyków będzie można zobaczyć na sześciu klubowych scenach w różnych miastach Polski. Dokładny rozkład trasy prezentuje się następująco:

18 lutego / Łódź, Lordi’s
19 lutego / Gdańsk, Parlament
20 lutego / Warszawa, Proxima
25 lutego / Wrocław, Stary Klasztor
26 lutego / Kraków, Forty Kleparz
27 lutego / Katowice, MegaClub

Bilety na koncerty wciąż dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży. Wejściówki na warszawski koncert można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Facebook Comments