“Plany 2”, to kolejny singiel z płyty FUNDAMENT, która swoją premierą będzie miała 12 lutego. Arkadio zderza się z planami z zeszłych lat i wybiega w przyszłość. To kontynuacja utworu, który powstał w 2010r na płycie Nikt Nigdy. Cały materiał zmontowany jest z rodzinnego archiwum. Co ciekawe – Arkadio postanowił nagrać swojego półtorarocznego syna i jest on jednym z kilku gości na płycie.

Płyta pojawi się w sklepach na terenie całego kraju 12 lutego. Już teraz zobacz drugi klip i zamów PREORDER z dodatkowymi gadżetami na stronie:  http://rtck.pl
Arkadio (Arkadiusz Zbozień), raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.
Arkadio - Fundament - okładka
Facebook Comments