Przedstawiamy Wam informacje o najnowszym albumie Arkadio zatytułowanym “FUNDAMENT Rób to, co kochasz”, który już w lutym 2016r. zagości na Waszych głośnikach.

Teksty na płytę zostały napisane w 5 dni przeżytych w ciszy. Jednak praca nad nim trwała prawie dwa lata! Celem projektu jest zachęcenie słuchacza do tego, aby pozostał sam ze sobą i nie zagłuszał swojego serca. Płyta jest kontynuacją ogólnopolskiej akcji społecznej “Rób to co kochasz”, której inicjatorem był Arkadio. Możecie ją zamówić w preorderze na: http://www.rtck.pl/muzyka/356-arkadio-fundament.html

Co ciekawe – Arkadio postanowił nawiązać współpracę ze Stanisławem Sojką i zbudować utwór łączący pokolenia na bazie jego utworu, pt: “Tolerancja”. Do tego utworu powstanie drugi teledysk, który zostanie opublikowany w miesiącu premiery całej płyty. W tymże miesiącu rozpocznie się również trasa koncertowa, która rozpisana jest na stronie internetowej: www.arkadio.pl. Wszelkie nowości znajdziecie również na fanpage: https://www.facebook.com/Arkadiozdw

Pierwszy klip do utworu, pt. „Tylko prawda” z gościnnym udziałem Damiana SyjonFam, jest już dostępny na Youtube:

Płyta jest ugruntowaniem jego poprzednich projektów:

  • Plyty – Rób to co kochasz(Gościnnie pojawili się na niej: Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Frenchman, Peus, Kinga Kielich i inni)
  • Ogólnopolskiej akcji społecznej (Przyłączyli się:Kamil Bednarek, CeZik, Aleksander Beta i inni) – w ramach której do dziś odbyło się ponad 100 spotkań/konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.
  • Książki – Rób to co kochasz

Za całość produkcji na „Fundamencie” odpowiada producent Watzek Wawrzyniak (Studio Pozytywne). Za beaty odpowiadają: Watzek, Folku, Fawola, Paul Cabbin, Potok, Michał Ziomek, Arkadio. Gościnnie pojawili się: Frenchman, Kinga Kielich, Michał Ziomek i Watzek Wawrzyniak.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ