Masta Ace i Marco Polo zagrają 22 maja we wrocławskim klubie Alibi. Wraz z headlinerem wystąpi również Stricklin. Masta Ace i Marco Polo zapraszają osobiście na to wydarzenie. Zobaczcie promo video.

Zapowiedź możecie obejrzeć: TUTAJ!

Koncert odbywa się w ramach europejskiej trasy, promującej album rapera „The Falling Season”. Impreza odbywa się pod hasłem Before Rap Stacja Festiwal. Start o godzinie 20:00.

Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Masta Ace to legenda nowojorskiego rapu, znany m.in. z klasyków Beatiful, Born to Roll, Good Ol’ Love czy Nostalgia. Stawiany w rankingach obok postaci takich jak Rakim, Big Daddy Kane czy Slick Rick, Ace udowadnia, że wciąż pozostaje w świetnej formie, od dwóch dekad dostarczając klasycznych brzmień fanom na całym świecie.

Autor „Disposable Arts” i „A long hot summer” powraca z solidną dawką zaangażowanych tekstów oraz celnych refleksji, okraszonych tłustymi bitami, muzycznie nawiązując do klimatu Nowego Jorku lat 90’.

Raperowi w trasie towarzyszyć będzie kanadyjski producent Marco Polo, znany polskim fanom przede wszystkim ze współpracy z O.S.T.R. Ich wspólny album „Katargina” uzyskał status złotej płyty już w przedsprzedaży.

Na suportach pojawią się przedstawiciele wrocławskiej sceny hip-hopowej: One Man Army, Blasq, Jot, Antone & OBW, Inkaust, Motyv Sqad 9liter i The Spontanz Live Band.

Bilety dostępne są w cenie 30 zł (pierwsza pula do wyczerpania) oraz 35 zł (druga pula w przedsprzedaży) na Biletomat.pl. W dniu koncertu bilety dostępne w klubie w cenie 40 zł.

Masta Ace & Stricklin & Marco Polo European Tour May 2016

Miejsce: Klub Alibi, Wrocław, ul. Grunwaldzka 67
Termin: 22 maja 2016
Start: 20:00
Organizatorzy: KREAM.pl, Bebzacze, Rap Stacja Festiwal, Play More Records
Partnerzy: HipHopKoncert, PB Media, Ekonomalia 2016
Strona wydarzenia na Facebooku: DOŁĄCZ!

Więcej informacji na www.kream.pl

Line-up:
Masta Ace & Marco Polo & Stricklin
One Man Army (+ Blasq)
Jot
Antone & OBW
Inkaust
Motyv Sqad 9liter
@Poebao Live Band

One Man Army namieszał na scenie hip-hopowej swoim powrotem do gry po 10-u latach. Charakteryzuje go specyficzne flow powiązane z trafnością przekazu, a to wszystko w języku angielskim, jakby urodził się w Nowym Jorku. Jest współodpowiedzialny za powstanie krążka KASTA SKŁAD „Kastaniety”.

Blasq jest aktywny na wrocławskiej scenie od 1997 roku. Tworzył m.in. duet Fatum Crew. Ostatni projekt „Bez urazy” z 2015 r. był już w pełni solowym albumem. Na krążku możemy usłyszeć gościnne zwrotki m.in. O.S.T.R., Trzeci Wymiar, Słoń, Waldemar Kasta, One Man Army, Ras Luta na znakomitych bitach Whitehouse, O.S.T.R., SoDrumatic, Opiata czy DJ Creona. Blasq kojarzony jest ze swoim charakterystycznym flow i bezkompromisowymi tekstami.

Jota nie trzeba nikomu przedstawiać. Pionier wrocławskiej sceny zyskał sobie ogromny szacunek słuchaczy pracowitością oraz stylem, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Aktualnie ukończył swój album „Dzień i noc na Ziemi”, do którego w całości sam wyprodukował muzykę.

Antone & OBW  – wrocławski promotor, organizator, konferansjer, animator i nawijacz, kojarzony z kulturą hiphopową, jungle oraz drum’n’bassem połączy swoje siły ze składem Ozdobieni Blizn Wzorem, tworząc wybuchową mieszankę energii i ulicznych tekstów.

Inkaust tworzy dwóch raperów: Emeste i Maku oraz producent o pseudonimie Kozioł. Na rap scenie działają od 10-u lat, w ubiegłym roku miała miejsce premiera ich piątego krążka.

Motyv Sqad to połączenie WB.MOTYV i TeeSHa. Ich pierwsze nagrania powstawały już w 1999 r. Raperzy mają na swoim koncie wiele projektów solowych, jak i działalność w różnych ekipach (Harem Studio, MC Pakt). Pierwsze demo MS zatytułowane „ZiC” wydane zostało w 2003 roku. W latach 2004-2007 grupa prężnie działała we wrocławskim podziemiu, grając liczne koncerty.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ