Znamy zagranicznych artystów, którzy wystąpią na Warsaw Challenge 2016!

Z przyjemnością ogłaszamy główne gwiazdy na Warsaw Challenge 2016! Panie i Panowie – MASTA ACE oraz GHOSTFACE KILLAH!” – informują organizatorzy Warsaw Challenge na łamach fanpage.

Poznaliśmy już polskich artystów, którzy wystąpią na Warsaw Challenge 2016, będą to m.in. Grubson, Wzgórze Ya-Pa 3 + Numer Raz, Quebonafide, Łona & The Pimps, Rasmentalism czy Otsochodzi.

 

Po raz kolejny utalentowani, polscy tancerze dostaną szansę wzięcia udziału w jednej z największych imprez dla fanów hip-hopu w Europie – Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Breakdance „Warsaw Challenge”. Przed nami eliminacje, które wyłonią uczestników tegorocznej edycji. Zapisy ruszają 11 kwietnia.

Warsaw Challenge to największa w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie imprez breakdanceowych, promujących kulturę hip-hopową. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, odbędzie się w majowy weekend, 7-8 maja, przed Pałacem Kultury i Nauki. Przez dwa dni obok popisów tanecznych na najwyższym poziomie, będzie mona posłuchać występów muzycznych gwiazd.

Organizatorem Warsaw Challenge jest miasto stołeczne Warszawa.

Dołącz do Warsaw Challenge 2016
Najważniejszym elementem Warsaw Challenge od samego początku są zawody dla tancerzy breakdance. Także w tym roku najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą o przejście do bitwy finałowej, w której mierzą się z międzynarodowymi gwiazdami tańca.

Warszawa zaprasza wszystkich chętnych tancerzy do zaprezentowania swoich umiejętności podczas oficjalnej selekcji do tegorocznej edycji Warsaw Challenge. Eliminacje odbędą się w piątek, 6 maja,  w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Radomskiej 13/21. Ocena umiejętności tancerzy, przed breakdance’owymi autorytetami odbywać się będzie w godz. 17.00-22.00.

Zainteresowane ekipy mogę zgłaszać swoje uczestnictwo od 11 kwietnia do 2 maja br. za pośrednictwem strony www.WarsawChallenge.com. Wystarczy pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową, a następnie wysłać ją na adres warsawchallenge@um.warszawa.pl.

Warsaw Challenge, czyli pokazy breakdance na najwyższym poziomie
Zasady mistrzostw Warsaw Challenge są bardzo proste. Drużyny rywalizują ze sobą w bitwach breakdanceowych w systemie pucharowym – lepsza przechodzi, przegrana odpada. W ten sposób jury wybierze najlepszą drużynę z Polski, która w wielkim finale zmierzy się z najlepszymi b-boyami z całego świata (Great8), zaproszonymi przez Miasto Stołeczne Warszawę. A jest o co walczyć! W niedzielnej finałowej bitwie wystąpią tak utytułowane ekipy, jak amerykański skład Rock Force Crew, Illusion Of Exist z Rosji, Top9 & Squadron reprezentujące USA i Rosję, Soul Maverics z Wielkiej Brytanii, Team Shmetta z Belgii oraz koreański Jinjo Crew. Great8 uzupełnią także zwycięzcy ukraińskich eliminacji Warsaw Challenge 2016 – EastSide Bboys Crew & Ruffneck Attack.

Na zwycięzcę finałowej bitwy czeka nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych, ufundowana przez miasto stołeczne Warszawa.

Więcej informacji znajdziecie na: www.warsawchallenge.com

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ