fot. Łukasz Jasiukowicz

W środę 16 września Margaret wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego w kompleksie Praga Centrum. Do grona wykonawców, którzy będą tego wieczoru wspierać wokalistkę, dołączył właśnie Young Igi – jeden z flagowych artystów polskiego oddziału Def Jam Recordings.

Margaret od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku i będzie efektem dalszej eksploracji muzyki miejskiej. Artystka dobrze odnajduje się w stylistyce urban, co udowadnia w najnowszym singlu zatytułowanym „Reksiu”.

Do współpracy przy tym utworze Margaret zaprosiła Otsochodzi – jednego z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. To zarazem pierwszy z gości, których będzie można usłyszeć na jej nowej płycie. Stołeczny koncert to więc doskonała okazja, by poznać przedsmak nadchodzącego albumu – wydarzenie na FB: dołącz!

Data: 16.09.2020
Start: 18:00
Bilety: goingapp.pl

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here