fot. Sylwia Szyplik

Wczoraj (20 stycznia) minęło 10 dni od startu przedsprzedaży kolejnego solowego albumu Małpy, pt. „BLUR”. Toruński raper postanowił zrobić małe podsumowanie dotychczasowych wyników, zarówno sprzedaży fizycznych nośników, jak i odbioru pierwszego singla „Nie wiem co będzie jutro” z gościnnym udziałem Sariusa |sprawdź!|:

– Od startu preorderu BLUR minęło 10 dni. W tym czasie kupiliście 6000 mojej nowej płyty a zamówiliście jeszcze więcej (nie wszyscy opłacili). Przez pierwsze 5 dni kupowaliście ją zupełnie w ciemno za co szczególnie Wam dziękuję – obiecany prezent ode mnie znajdziecie w swoich paczkach. Po 5 dniach, z małym fuck upem (nad usunięciem którego pracujemy) wrzuciliśmy klip do „NWCBJ”. Odtworzyliście go już ponad 800 tysięcy razy – dla mnie jest to wynik niesamowity, bo osiągnięty po 3 latach ciszy i jeśli mnie pamięć nie myli, nigdy nie przyjęliście mojego video tak entuzjastycznie. Myślę sobie, że nawet gdyby nie sprzedała się już ani jedna płyta w przedsprzedaży, to dla mnie jest to już teraz prywatny sukces i satysfakcja. – przekazał w jednym z najnowszych wpisów na Facebook’u.

Po znakomitym wyniku wykręconym na pierwszym singlu, Małpa zapowiada już kolejny, który ma zaskoczyć wiernych słuchaczy: – Czekajcie na kolejny singiel – będzie on zupełnie inny niż to, co usłyszeliście do tej pory. – oznajmił.

Moi Drodzy,Zwykle nie robię podsumowań i nie dzielę się liczbami ale raz na kilka lat mogę sobie chyba pozwolić aby…

Opublikowany przez Łukasza "Małpę" Małkiewicza Niedziela, 20 stycznia 2019