fot. kadr z klipu

Już pod koniec sierpnia na stronie internetowej – www.sklep.bobolws.pl, będzie można zamawiać najnowszą solową płytę Bobo LWS, pt. „VITA VERSIBUS EXPRESSA”.

Piątą zapowiedzią nadchodzącego krążka jest singiel „Ciągle swoje rób”, do którego dograł się Małek36. Utwór został okraszony video, przygotowanym przez Oliwię Moroń.

Kilka słów od autora o nadchodzącej płycie: Chciałbym Wam zaprezentować pierwszy w 100% profesjonalny album Bobo LWS „Vita Versibus Expressa”. Na płycie znajduje się 12 solowych pozycji. Za warstwę muzyczną odpowiadają świetni producenci tacy jak: ICOON, Flame Produkcja, Mike Mazetick, DNA, Anton, Young Natan, Luxray beats a także Sixty6Beatz. Płyta ta będzie ostatecznym rozliczeniem się z przeszłością. Znajdziecie również na niej utwory motywujące do działania, jak i ostrzegające przed błędami, które mogą wpłynąć negatywnie na Wasze życie. Technicznie może i nie jestem geniuszem, lecz charyzmy, bycia prawdziwym, szczerości w tekstach i autentyczności mi nie brakuje. Płyta opisuje wiele etapów, jeden z nich to etap, w którym przeszedłem przez straszną krytykę, wyśmiewania się, tworzenia strasznych bzdur na mój temat. Miałem wtedy mega doła, byłem wrakiem człowieka, lecz wstałem silniejszy i dziś nie przejmuję się tym, co mówią. Tworzę muzykę od 6 lat, a pierwsze utwory były bardzo smutne, o dzieciństwie, straconej miłości a niektórzy to wykorzystali przeciwko mnie. Chciałem tymi utworami po prostu pokazać innym, że nie są sami, że są inni, którzy też to przechodzili i trzeba walczyć o marzenia, że wszystko można przetrwać, tylko trzeba w to wierzyć i się nie poddawać! W wieku 12 lat zostałem adoptowany, kocham moich rodziców ponad wszystko, kocham moją rodzinę i pamiętajcie, rodzina to świętość, rodzina to najcenniejszy skarb. Jest to ostatnia płyta w tak mrocznym i smutnym klimacie, Vita Versibus Expressa to dopiero przedsmak.