“TRZEBA ŻYĆ” KAFAR FT. MAŁACH / RUFUZ

Zgodnie z informacją sprzed dwóch dni, w dniu dzisiejszym poznaliśmy gości, którzy pojawią się w utworze “Trzeba Żyć” na nowej solówce Kafara Dixon37 – “Panaceum 2”.

W konkursie, który trwał od środy na stronie www.kafardix37.pl udział wzięło ponad tysiąc osób. Niespełna 200 z nich wskazało prawidłową odpowiedź – w numerze “Trzeba Żyć” usłyszymy Małacha i Rufuza!

Nie jest to jednak ostatnia możliwość wygrania preorderu – w utworze “Trzeba Żyć” pojawi się jeszcze jeden gość, którego możemy wskazać na stronie www.kafardix37.pl/konkurs2. Tym razem możemy wybrać spośród takich raperów jak Quebonafide, duetu Solar/Białas, Jano PW oraz Jongmen.

Tak jak poprzednio, tak i teraz spośród wszystkich uczestników DistrictAREA wybierze 5 osób, które otrzymają w dniu premiery limitowaną edycję “Panaceum 2”. Zwycięzcy pierwszego konkursu zostali dzisiaj poinformowani mailowo o wygranej. Ogłoszenie trzeciego gościa utworu “Trzeba Żyć” zaplanowano na niedzielę, w związku z czym chętni na udział w konkursie powinni się spieszyć.

Premiera albumu “Panaceum 2” odbędzie się 17 listopada – od tego dnia płyty dostępne będą w Empikach w całej Polsce.

TELEDYSK: Kafar Dixon37 – „Nowa skala” (prod. PSR) | PANACEUM 2

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ