Solowe projekty, piąta płyta Małach/Rufuz, a może coś innego?

21 kwietnia nastąpiła oficjalna premiera najnowszego projektu duetu Małach x Rufuz “Projekt Independent” (internetowy odsłuch: TUTAJ!). Mimo tego, warszawscy artyści mają już w głowach kolejne projekty: “mamy w planach następne rzeczy, ale na razie nie zdradzamy. Są pozaczynane pewne rzeczy, ale bez stricte przygotowanych albumów” – mówi Rufuz w rozmowie z portalem rap-news.eu.

Wiemy co chcemy robić i generalnie tego się trzymamy. Wszystko dopiero z czasem nabiera kształtów. Na razie skupialiśmy się na albumie <<PRO_INT>>, ciężko byłoby nam robić dwie czy trzy płyty na raz, choć czasami tak się zdarza moim kolegom. Ale my mamy taki komfort, że możemy robić jedną rzecz, a nie trzy płyty (…) Chcieliśmy się skupić na jednej rzeczy, dobrze ją zrobić, zamiast rozgrzebać pięć i nic nie pokończyć” – dodaje.

Czy po czwartej wspólnej płycie jest szansa, że Małach i Rufuz wezmą się za solówki?: “myśleliśmy o solowych projektach. Mamy jeszcze kilka tytułów w zanadrzu. Na ten moment jeszcze się tym nie chwalimy, ale myślę, że czas pokaże. Na pewno chcemy zrobić jakieś Mixtape’y. Generalnie mamy kilka pomysłów“.

SUBSKRYBUJ! kanał Rap News na Youtube!

WYWIAD: MAŁACH / RUFUZ VS RAP-NEWS.EU | PROJEKT INDEPENDENT

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ