Step Records rośnie w siłę…

Major SPZ, który niedawno mógł wylądować w ekipie Stoprocent, z którymi wiążą go wspólne plany, ze swoim najnowszymi projektami trafił do… opolskiej wytwórni: “Będę szedł do Step Records, tam mam bardziej wolną rękę” – przekazał w najnowszym WuDoo NEWS #2.

Wini ma bardzo dobre pomysły, fajne rzeczy, ale ja jestem bardziej raperem, który próbuje być biznesmanem, niż biznesmanem, który udaje rapera. Nie chcę się podpisywać przy czymś, czego do końca nie zrealizuję, ponieważ moje życie wygląda tak, że dziś jestem tu, jutro tam. Mam jakieś inne problemy, przez co nie skupiam się całkowicie na rapie i tworzeniu tego, tylko to jest dalej zajawkowe” – z kolei tłumaczy swój wybór. “Nie jestem w Stoprocent, działam z Winim, jestem w Step Records” – podkreśla reprezentant SPecnaZu.

Jednocześnie ujawnia, że do grona nowych “solowych” raperów w Step Records dołącza Rogal DDL, z którym szykują ofensywę na ich kanał Youtube: “W końcu tam będzie leciał prawdziwy rap“.

Major oprócz legalnej płyty w “Stepach” założył swój label, z którego wkrótce wyjdzie “NIELEGAL 2” – singiel z tego projektu znajdziecie poniżej:

TELEDYSK: MAJOR SPZ (FT. DENIZ POM) – „CIEBIE NIE MA” | SINGIEL

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ