fot. mat. pras.

STW Podziemie z kolejna płytą!

Na 2018 rok planowana jest nowa płyta LZK/STW, pt. “Czas ucieka”, gdzie za większość bitów odpowiedzialny jest Świru TwT. “Mocne brzmienie, konkretne wersy oraz ostre skrecze, którymi zajął się BDZ na pewno sprawią, że przez długi czas nie wyjmiecie tego krążka z odtwarzacza” – zapowiadają raperzy.

Na albumie znajdziecie kilkanaście numerów, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie także ciekawych gości, którzy będą ujawnieni w późniejszym terminie.

  • Niektóre osoby myślały, że się poddamy, że skończymy z twórczością muzyczną. Te osoby były w grubym błędzie. Szykuje się naprawdę gruby materiał. Ktoś, kto w nas nie wierzył, pomylił się. Dał nam większą motywację do dalszych działań, mimo że nie musimy nikomu niczego udowadniać, to po prostu stanie się samo w roku 2018 po wydaniu naszej płyty. Muzyka to nasze życie. Każda zwrotka pisana jest prosto z serducha i jest częścią nas. Nikt z nas się nie poddał, nie podda oraz poddać nie zamierza. Dążymy do sowich celów, nie zważając na przeszkody. Z wiarą i nadzieją można osiągnąć wszystko, czego się tylko zapragnie. Robimy swoje, robimy to, co kochamy, ponieważ CZAS UCIEKA a ślad po nas nie zaginie, zostawimy coś po sobie! – przekazują LZK/STW!

Wkrótce single i więcej informacji na temat projektu “Czas ucieka”. Obserwujcie fanpage: www.facebook.com/stwpodziemie i www.facebook.com/LZK

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ