fot. źródło: @lilyachtysailingteam

Lil Yachty pojawił się na Instagram’ie, aby poinformować fanów, że nie jest już przetrzymywany przez policję po aresztowaniu za nadmierną prędkość 21 września.

  • Nie jestem w więzieniu/areszcie. – podpis do krótkiego wideo na Instagramie.

W poniedziałek (28 września) – przedstawiciel Departamentu Więziennictwa Miasta Atlanty potwierdził, że Yachty został aresztowany 21 września, za nadmierną prędkość i lekkomyślną jazdę. Został przyjęty do aresztu w Atlancie, a następnie zwolniony tego samego dnia.

Według raportu WSB-TV w Atlancie, 23-letni mieszkaniec stanu Georgia, został zatrzymany przez policję po jeździe ponad 150 mil na godzinę, na autostradzie międzystanowej nr.75. Po tym, jak policjant zatrzymał artystę „Quality Control Records” i go aresztował, jego samochód został podobno przekazany jego przyjacielowi.  

To nie pierwszy incydent młodego rapera. 23-letni artysta roztrzaskał swój poprzedni pojazd na Georgia State Route 400. Po utracie kontroli i uderzeniu w barierkę z boku autostrady, Lil Yachty wyszedł z incydentu z niewielkimi skaleczeniami na ramieniu. Podobno wydano mu wyrok za zbyt szybką jazdę w stosunku do warunków, niezachowanie właściwego pasa ruchu i jazdę na pasie dla HOV. Otrzymał również ostrzeżenie, za brak prawa jazdy podczas prowadzenia pojazdu.  

Pomimo aktualnych problemów prawnych Lil Boat, był w stanie jak najlepiej wykorzystać pandemię koronawirusa. Yachty wystąpił w „The Lakeshore Drive-In” w Adler Planetarium, w Chicago 14 sierpnia. Były XXL Freshman 2016 wystąpił na oczach zamaskowanych fanów w oddalonych od siebie samochodach, na parkingu powyżej wspomnianego obiektu.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com 

View this post on Instagram

I’m not in jail

A post shared by ^CONCRETE BOY BOAT^ (@lilyachty) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ