Kuba Knap w rozmowie z Rap News

Bez wątpienia przejście Kuby Knapa z Alkopoligamii do ekipy DIIL Gangu i wytwórni Hemp Records to jedno z najważniejszych wydarzeń w 2017 roku w polskim Hip-Hop’ie, które zaskoczyło wielu słuchaczy. Jak podkreślał w czerwcu: “sam nigdy bym się nie spodziewał, że będę reprezentował Hemp Records” (info!), czego efektem współpracy między raperem a wytwórnią chłopaków z Hemp Gru jest dwupłytowy projekt pod jakże podkreślającym nową drogę w życiu prywatnym i muzycznym Knapa – “NAJLEPSZE WYJŚCIE”.

VIDEO-WYWIAD: KUBA KNAP VS. RAP-NEWS.EU – sprawdź!

Kuba na każdym kroku podkreśla, że pomiędzy nim a ekipą Alkopoligamii nie ma niewyjaśnionych spraw. Czy ma kontakt ze swoimi dawnymi znajomymi?: “Raz na ruski rok. Sympatycznie, bez kwasów” – skwitował krótko w rozmowie z Szamanem dla portalu rap-news.eu.

Przejście do Hemp Records traktuje jako rozwój osobisty oraz chęć sprawdzenia się w innym otoczeniu, co może zagwarantować w przyszłości otworzeniem przez niego własnej wytwórni, czego nie skreśla: “Jak chcemy robić biznes w Polsce, to jednak wymaga to trochę dojrzałości. Jeden robi przysługę taką, drugi taką, zarabiamy na tym pieniądze to traktujmy się poważnie (…) denerwuje mnie krytykanctwo, szukanie sensacji, że: ‘ooo, na pewno coś tam się stało’ – sami się debile nakręcają i nie rozumieją, że pewien etap się zakończył i idziemy dalej, każdy w swoją stronę” – dodaje, tłumacząc swoją decyzję.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ