Po 10 latach raperzy zakończyli swoją twórczą współpracę. Na swoim koncie mają oni wspólną płytę o nazwie “Teraz” oraz niezliczoną ilość godzin spędzonych na jednej scenie.

Wedle ponad informacji Pogz oznajmił, że zamierza skupić się bardziej na życiu rodzinnym i zawodowym. Te-Tris zaakceptował decyzję swojego hypemana i opublikował oświadczenie z nią związane.

“Koncert w Płocku był ostatnim z Pogzem w roli hypemana. Graliśmy razem od ponad dekady, pokonaliśmy tysiące kilometrów, nagraliśmy podwójny album, zapisaliśmy się wspólnie w historii polskiego freestyle’u i zamietliśmy niejeden klub i festiwal. Karol postanowił w pełni skupić się na życiu rodzinnym i zawodowym. Akceptuję to i szanuję ten wybór, chociaż nie bez nutki smutełka, wiadomo. Każdemu życzę towarzystwa takiego człowieka na scenie i w życiu. Salutuję, Pogz, dziękuję za wszystko i samych sukcesów, Zioms, a jak kiedyś zechcesz trochę rap’n’rolla i lekkiego resetu od codzienności, to mikrofon zawsze czeka, Bracie. Słowo”zapewnia swojego przyjaciela Tet.

Przypominamy, że wspólny album artystów został wydany 4 lata temu i uplasował się na 4 miejscu w rankingu OLiS.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ