Pjus zapowiada wspólny utwór z Pelsonem!

Pelson jest na ostatniej prostej, aby zawiesić “mikrofon na kołku” i zakończyć swoją muzyczną działalność. W ostatniej rozmowie z newonce.net przyznał, iż utwór “Szacunek za klasyk”, stworzony wspólnie z Otsochodzi, jest jednym z jego ostatnich, lecz zaznacza również, że być może kiedyś wróci: “NIGDY NIE MÓW NIGDY. Ja w tej chwili jestem już w świecie sportu i to na nim się koncentruję” (przeczytaj newsa i sprawdź klip!).

W Internecie zawrzało, słuchacze żegnają i dziękują za wszystkie lata Pelsonowi, lecz dograł on się także na projekt Pjusa “#SłowoWtóry”, który już niebawem pojawi się na sklepowych półkach:

  • Media obiegł news, że Pelson kończy karierę. #golf jest jego życiem, więc rozumiem, ale od razu mówię, że numer z Otsochodzi nie był ostatnim jaki usłyszycie. Dzieki płycie #SłowoWtóry: w utworze “Niewielka Warszawska” poinformował reprezentant Alkopoligamii.

“SłowoWtóry” to innowacyjny projekt, w którym raperzy oraz wokaliści wykonają… teksty napisane przez Pjusa, członka 2cztery7.

TELEDYSK: Otsochodzi x Pelson – „Szacunek za klasyk” | hołd dla klasycznego rapu

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ