Beef? Bedoes kompletnie nie wie kto to Penx…

Kilka dni wstecz Penx w rozmowie z NovyTV zaznaczył, iż pomiędzy nim, a reprezentantem SB Maffiji: “nie ma żadnego konfliktu (…) kwestia beefu byłaby po prostu nonsensem, bo ja nie wiem nic o nim, on nie wie nic o mnie” (pełna wypowiedź na rap-news.eu: wejdź!)

Tym razem Radosław Grabarczyk zaprosił Bedoesa, którego zapytał o sprawę cyber-beefu z Penxem z Patokalipsy: “co to jest Penksem? Nie kojarzę zupełnie” – odpowiedział zdziwiony.

Wszystko zaczęło się od negatywnego wpisu Penxa w kierunku Bedoesa, któremu nie spodobał się utwór “NFZ”: “Penksem, cieszę się, że ci się nie podoba, mi się podoba, fajnie. Tyle co mam do powiedzenia. Milion osób mówi, że moja piosenka jest chujowa, i czy to zadzwoni Andrzej Duda i mi powie, że jest chujowa, czy powie to ktoś inny. Stary, spoko. To mi jest zarzucane, że jestem newschool’owym raperem i cipą, i ogólnie, że newschool’owi raperzy to są internetowi raperzy, i strzelamy z klawiatur. To dlaczego ktoś pisze takie posty na FB i mówi, że jest prawdziwym raperem?!” – dodał, kończąc tę kwestię.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ