fot. kadr z klipu

3 miesiące po wydaniu debiutanckiego solowego projektu W.K.Z.G.„Jak feniks z popiołów”, wytwórnia RP Label zaprezentowała pierwszy singiel z drugiego projektu leszczyńskiego rapera.

W.K.Z.G. ruszył z promocją płyty „Z Grunwaldu chłopak”, na którym pojawi się 20 utworów – tak jak to miało miejsce przy okazji wcześniejszego wydawnictwa. O warstwę muzyczną poszczególnych numerów zadbał tylko jeden producent – Morfix z Krakowa. „Z Grunwaldu chłopak” będzie utrzymany w starym stylu, pełen klasycznych brzmień, które na pewno przypadną do gustu wszystkim koneserom oldschool’owych klimatów.

Singlem otwierającym promocję nadchodzącego albumu jest „Tak to widzę”, do którego dograł się Kovaleffsky. Do kawałka został zrealizowany teledysk. Jego autorami są: SPUN Video Produkcje i ESTE Music Video Flow.

To nie koniec dobrych wieści, bowiem wraz ze startem promocji „Z Grunwaldu chłopaka”, uruchomiona została również oficjalna sprzedaż marki odzieżowej RP STREET WEAR 2019, które właścicielem/pomysłodawcą jest młody raper z Leszna.

Szczegóły na stronach: www.facebook.com/WKZGOFICJALNIE i www.instagram.com/wkzgoficjalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ