Warszawa, 10.03.2017r. – TIDAL po raz kolejny postanowił zaskoczyć swoich użytkowników przygotowując dwie niespodzianki dla fanów polskiego hip-hopu.

Pierwsza z nich to ekskluzywny dostęp do teledysku “Pan nikt” Eldo.

Można go znaleźć w TIDAL: sprawdź! 

Druga niespodzianka to “Pop“, czyli najnowsze wydawnictwo Miuosha.

Utwory będą udostępniane pojedynczo, począwszy od 9 marca aż do dnia premiery. Pierwsze utwory z albumu są już dostępne w TIDAL pod linkiem: sprawdź!

Psi, to tytuł ostatniego albumu Eldo, który nawiązuje do greckiej litery i jej symboliki – psychologii. Płyta ikony polskiego hip-hopu ukazała się w grudniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz pojawiło się video do utworu Pan nikt, które jednocześnie jest pierwszym teledyskiem promującym Psi. Materiał dostępny jest ekskluzywnie w serwisie TIDAL: wejdź!!!

Z kolei Miuosh, to reprezentant młodszego pokolenia hip-hopowych artystów, który powraca właśnie z nowym albumem zatytułowanym Pop. W TIDAL począwszy od 9 marca aż do dnia premiery, czyli do 16 marca będą odsłaniane kolejne utwory z nadchodzącego albumu. Pierwsze z nich są już dostępne w TIDAL: wejdź!!!

Miuosh to artysta przełamujący standardowe schematy myślenia o muzyce hip-hop. Po latach artystycznych kolaboracji postanowił wydać płytę nieszablonową, POP. Odzwierciedla ona eklektyczny wyraz oraz nieszablonowe środki muzyczne, które zostały zastosowane w albumie. Płyta składająca się z 11 utworów powstała przy współpracy z wieloma ważnymi postaciami polskiej sceny muzycznej, m.in. Michałem Fox Królem, Smolikiem, Katarzyną Nosowską, czy Natalią Ptak.


Eldo – właściwie Leszek Kaźmierczak. Warszawski raper, producent,

a także dziennikarz muzyczny. Założyciel legendarnego, lecz nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik. Członek składu Parias. Współpracował
z wieloma muzykami sceny zagranicznej, m.in. z rosyjskim DJ-em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich. Według rankingu utworzonego przez magazyn Machina, zajmuje 5 miejsce wśród najlepszych polskich raperów.

Miuosh – właściwie Miłosz Barycki. Pochodzący ze Śląska raper, producent muzyczny, a także przedsiębiorca. Zadebiutował w 2007 roku albumem Projekcje, jednak nie udało mu się nim zachwycić słuchaczy oraz krytyków. Sympatię przyniosła mu  produkcja Prosto przed siebie, która zdobyła status platynowej płyty. Od tamtej pory stale utrzymuje się w czołówce polskich raperów, za każdym razem zadziwiając swoją twórczością.


O TIDALU
TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 42 milionów piosenek oraz ponad 140 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ