fot. źródło: @kleszczyy

Już 10. listopada (sobota) o godzinie 18:00 w Tarnowskim Centru Kultury, odbędzie się koncert Kleszcza z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wydarzenie “Hip-Hop dla Wolnej Polski” jest skierowane do młodzieży i fanów kultury Hip-Hop.

Reprezentant wytwórni MaxFloRec będzie promował swój najnowszy solowy album, pt. “Czerń i biel”, który ukazał się na sklepowych półkach 14. września br.

Bilety są dostępne w cenie: 16/20 zł.

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

 

Bio:
Kleszcz – śląski raper (ur. w Tarnowskich Górach), rocznik ’88. Swoją przygodę z rapem rozpoczął w wieku 14 lat, pisząc pierwsze teksty i nagrywając własnym sumptem pierwsze utwory. Początki jego kariery to lokalny skład Eref Crew. Kolejne lata to czas intensywnej pracy nad formą i produkcja wielu nagrań. W 2010 r. w podziemiu ukazuje się nagrany wspólnie z bratem Sitem album zatytułowany “SIŁA RAŻENIA”. Materiał zostaje niezwykle ciepło przyjęty przez lokalnych pasjonatów rapu. Owocuje to coraz większą liczbą lokalnie granych koncertów, nowymi znajomościami i propozycjami. Momentem przełomowym okazuje się być rok 2013, kiedy Kleszcz zostaje członkiem inicjatywy MaxFloLab. Na kanale MaxFloRecTV pojawia się album “YRAM YRACZ”. Słychać w nim inspiracje nie tylko rapem, ale także bluesem, rockiem czy poezją śpiewaną. To niehermetyczne podejście do muzyki okazuje się być zarówno wyznacznikiem stylu Kleszcza, jak i odpowiedzią na oczekiwania jego fanów.

PLAKAT:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ