Dziś (19.04) w ramach wideoprezentacji płyty “Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO do sieci trafił klip do numeru “Tornada”.

Wideo powstało 8.04 podczas premierowego koncertu w CK Wiatrak w Zabrzu. Ostrzegamy – ten materiał posiada spory ładunek energetyczny!

Kleszcz & DiNO przebywają właśnie w Warszawie, gdzie promują swój 2. wspólny album. Już jutro (czwartek) rapersko-producencki duet odwiedzi stołeczny Empik przy ul. Nowy Świat 15/17. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 18. Intensywna promocja płyty nie przeszkadza jednak artystom w przygotowywaniu niespodzianek dla fanów. Dziś (środa) Kleszcz & DiNO uraczyli nas wizualizacją kolejnego utworu z „Cyrku na qłq”. Wideo towarzyszy „Tornadom”, 5. utworowi na trackliście. Tym razem to pełnoprawny, koncertowy teledysk.

Powyższy klip stworzony został na bazie zdjęć koncertowych sprzed niespełna 2 tygodni. To premierowy występ Kleszcza & DiNO okiem Radosława Beresia z Ace of Art, Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego z Przedmarańczy oraz Wojciecha Lubojańskiego i Rafała Peikerta. Montażem wideo zajął się sam Kleszcz działający pod szyldem Sick Works. Warto dodać, że za energetyczną, gitarową partię „Tornad” odpowiedzialny jest Łukasz Palutek.

Cyrk na qłq” to już 2. po „HorRYM JESTem” płyta duetu Kleszcz & DiNO. Jest jeszcze bardziej magiczna i baśniowa niż ta pierwsza. Zawiera 14 premierowych utworów. Na MaxFloRecTV zaprezentowanych zostało już 9 z nich. Aby nie przegapić kolejnych wizualizacji, polecamy śledzić nasz serwis oraz subskrybować kanał MaxFlo na YT (kliknij tutaj, aby być na bieżąco: KLIKNIJ!).

Nowe wydawnictwo Kleszcza & DiNO ukazało się 7.04. Dostępne jest w Empikach w całej Polsce oraz w MaxFloSklepie.

Patronat medialny nad krążkiem sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-News.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła go Legalna Kultura.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ