W czwartek (6.04) na MaxFloRecTV trafi ostatni klip zwiastujący „Cyrk na qłq”.

Nowy album Kleszcza & DiNO promowany będzie przez singiel pt. „Ziemski teatr”. Obok Kleszcza główną rolę w teledysku zagra… marionetka! Premiera płyty 7.04. Tylko do jutra na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać ją w niższej cenie

Do tej pory Kleszcz (MC) & DiNO (producent) zaprezentowali 5 teledysków zwiastujących „Cyrk na qłq”. Wizualizacje towarzyszą singlom: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” (ft. Rahim), „Freak show” (ft. Kopruch), „Nie płacz” i „Bajka o kolorach”. Artyści zdążyli nas już przyzwyczaić do różnorodności. Mamy mashup, obraz rodem z filmów fantasy, realizację przedstawienia cyrkowego, wideo nakręcone w tym samym miejscu o 3 różnych porach roku czy animowaną bajkę narysowaną przez samego Kleszcza. Nie inaczej będzie tym razem. Zgodnie z tytułem utworu Kleszcz & DiNO zaproszą nas do teatru. Będzie to teatr lalek, a na ekranie rozegra się prawdziwa sztuka! Za jej przygotowanie odpowiedzialni będą studenci Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.

Aby nie przegapić kolejnej premiery, subskrybujcie MaxFloRecTV (kliknij tutaj, aby być na bieżąco). Zachęcamy też do sprawdzenia playlisty „MaxFloRec – teledyski”, na którą dziś trafi nowość od Kleszcza & DiNO:. Poniżej przypominamy „Bajkę o kolorach”.

Cyrk na qłq” będzie 2. po „HorRYM JESTem” wspólnym krążkiem Kleszcza & DiNO. Jak zapowiadają artyści, będzie on jeszcze bardziej magiczny. – Kontynuacja baśniowej konwencji pozwala nam przekazać jeszcze więcej emocji – mówi Kleszcz.

Na wydawnictwo trafi 14 premierowych utworów. Część z nich będziemy mogli usłyszeć „na żywo” dzień po sklepowej premierze. Już w sobotę (8.04) w CK Wiatrak w Zabrzu Kleszcz & DiNO zagrają premierowy koncert. Na scenie pojawią się również: Pokahontaz, Vixen, zaprzyjaźnieni z MaxFlo – Fejz i Tymek czy tzw. rekruci hip-hopu inicjatywy MaxFloLabAeSPe i Rakkaman. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku: wejdź!!!

TELEDYSK Vixen – „Falala” sprawdzisz: TUTAJ!!!

Nowa płyta Kleszcza & DiNO dostępna jest m.in. na maxflosklep.pl. W wersji deluxe do albumu dołączone są: niepublikowany dotąd nigdzie, autorski klip Kleszcza, silikonowa bransoletka, plakat oraz autografy. Prapremierowy, ekskluzywny odsłuch krążka możliwy jest w serwisie Tidal pod adresem listen.tidal.com.

Patronat medialny nad płytą sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-News.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła ją Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ