TPS ZDR w rozmowie z rap-news.eu ujawnił prawdopodobną datę premiery swojej nadchodzącej solówki “Obraz jak żywy”

Będzie to trzecia legalna, a czwarta w muzycznej przygodzie solowa płyta reprezentanta radomskiej sceny. Wydawnictwo to ukaże się nakładem jego najnowszej wytwórni TiW Music: “Prace nad płytą idą pełną parą i najprawdopodobniej w kwietniu będzie już w sprzedaży. Faktycznie płyta będzie dojrzalsza i pojawi się kilka tematów mniej przeze mnie poruszanych na poprzednich. Nie stajemy się młodsi, życie się zmienia, więc naturalnie zmienia się codzienność i spojrzenie na pewne sprawy“.

Na płycie “Obraz jak żywy” nie zabraknie gościnnych zwrotek. Na pewno pojawią się Rest z Dixon37, czy Dudek P56. Ale to nie koniec: “Do numeru z Serafem dograli się jeszcze Kubi i Ignac, którzy razem z nim tworzą ekipę DCrew. Na pewno na płycie będzie też Murzyn, Dobo i Wieszak – moi ludzie z ZDR, oraz Big Twinz z Infamous Mobb z Queensbridge. Czy będzie ktoś jeszcze? Czas pokaże. Możliwe, że pojawi się kilka niespodzianek” – dodaje.

Już wkrótce nastąpi premiera jednego z klipów promujących to wydawnictwo – “Uwolnij mnie” z gościnnym udziałem DCrew: sprawdź! trailer teledysku.

RAP METRYKA #22: WYWIAD – TPS ZDR / TIW MUSIC

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ