KęKę o relacjach z Hase: “nie znamy się jakoś super, mega od dawna

Jeżeli chodzi o rap, to myśle, że jest dość swobodnie. Nie ma żadnego narzucania z mojej strony. Jego głos jest tak samo istotny jak mój” – podkreśla Kę.

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla Yurkosky odniósł się on do swoich relacji z Hase, z którym to niedawno skończył wspólną EP-kę, pt. “Basement Disco”: “Nie znamy się jakoś super, mega od dawna. Ja tam go gdzieś słyszałem i odezwałem się do niego (…), ale to nie jest tak, że utrzymujemy, jakieś takie, koleżeńskie kontakty, że się widzimy na stopie koleżeńskiej i coś tam robimy” – tłumaczy Piotrek.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż pomimo że obaj raperzy nagrywają wspólny projekt jako wykonawcy, to KiKi jest przede wszystkim szefem wytwórni, czyli osobą odpowiedzialną za wydanie owego materiału i jego promocje. Hase jest… jego “pracownikiem”: “Ja nie widzę w tej relacji nic dziwnego, ale może z jego perspektywy (Hase – dodaje red. rap-news.eu) to wygląda inaczej. W każdym razie, w porządku, relacje są bardzo dobre, poprawne. Jakby nie były, to byśmy razem materiału nie zrobili (…) Ja bym się z nikim nie męczył” – uspokaja radomski raper.

A Wy jak oceniacie współpracę Piotrka i Daniela? Single latają u Was na głośnikach? – znajdziecie je na rap-news.eu: wejdź!

KęKę / Hase „Basement Disco” EP – preorder, tracklista, okładka, info

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ