“Talentu Lub Normalności”” – Karwel z nowym albumem

Lekter Records z wielką radością i dumą informuje, że już w październiku wystartuje sprzedaż najnowszej płyty naszego reprezentanta – KARWELA.

Przygotowaliśmy coś bardziej wyczekiwanego niż końcowy gwizdek przy jednobramkowym prowadzeniu. Mowa o pierwszym od trzech lat albumie Karwela, który nawet młodszą siostrę panny młodej powinien bardziej zadowolić niż wypłakany pierścionek od narzeczonego.

Machina promocyjna “Talentu Lub Normalności” jeszcze nie ruszyła pełną parą, ale już na ten moment można stwierdzić na podstawie kontrolowanych wycieków z Instagrama, iż zapowiada się lepsze wydawnictwo niż “Niepotrzebne Skreślić”. Raper zasilił nasze szeregi w połowie 2015 roku, ale jego krążek będzie miał premierę dopiero w ostatnim kwartale 2017. W międzyczasie Krzysiek zebrał na tyle wystarczającą ilość refleksji i doświadczeń, aby znalazły one swoje ujście na płycie, zaprezentowane za pomocą jego unikatowej stylówy. I nie jest tak, że w ciągu tych dwóch lat on kompletnie milczał, ale wolelibyśmy nazwać ten okres “ciszą przed burzą”. A skoro tyle to trwało, to wyobraźmy sobie tylko jak olbrzymie gradobicie może wywołać premiera “T.L.N.”? Pioruny powinny wywołać już pierwsze klipy, które niebawem znajdą się w sieci. A przynajmniej piorunujące wrażenie.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ