fot. @KaliGanjaMafia

Już za 10 dni, czyli 27 lipca, w katowickim MEGACLUB:MCK – odbędzie się niepowtarzalny koncert z okazji 10-lecia Ganja Mafii oraz 20-lecia działalności scenicznej Kaliego.

Podczas tego wydarzenia, obok Kaliego – wystąpią goście specjalni: Pawbeats Orchestra, Dixon37, Paluch, Popek, O.S.T.R., Włodi, Sarius, Hades i Miodu (JAMAL).

  • Nie może być tak, żeby tak wielki jubileusz przeszedł bez echa, więc robimy, co w naszej mocy, aby wyprodukować niezapomniane, epickie wydarzenie. Jednego, co potrzebuję, to Was na miejscu. Hala jest pojemna. Możemy zmieścić nawet do 6 tys. ludzi. Planujemy, że będzie ok. 4 tysięcy. Będą sami moi ludzie… Także wszystkich moich ludzi, którzy nie kupili biletów – zapraszam serdecznie na ten koncert, bo kur** w tym dniu rozjebi*** – to będzie mój dzień. – przekazał szef Ganja Mafii w video-zapowiedzi.

  • Na specjalnie zaprojektowanej na tę okazję, scenie jaką widziały tego typu imprezy, przy wsparciu efektów specjalnych, nie odbiegających poziomem od show największych światowych gwiazd, Kali zaprezentuje przekrojowy, starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar zawierający największe szlagiery z dwudziestolecia działalności.W czasie tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru, Kaliemu towarzyszyć będzie orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, która przygotuje ekskluzywne wersje i aranżacje utworów, a także grono znakomitych gości. – czytamy w opisie nadchodzącego wydarzenia.

Szacowany koszt organizacji tego przedsięwzięcia to… 500 000 złotych |info!|.

Gospodarzowi całego wydarzenia ma towarzyszyć orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, który przygotowuje ekskluzywne wersje i aranżacje utworów z repertuaru jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Oprócz Kaliego, mającego w planach wykonać kilkugodzinny występ – pojawią się, m.in.: O.S.T.R., Paluch, Włodi, Borixon, czy Miodu.

Jak przebiegają przygotowania?

  • Scena powiększona do 36 metrów 😱 Chyba muszę trochę pobiegać… A tak na serio. Zostało 16 dni do #xxgm Przy organizacji wydarzenia pracuje jakieś 200 osób żebyście mogli doświadczyć epickiego eventu, który jeszcze długo, wszyscy będziemy wspominać. Ktoś napisał, że hajs mi się będzie po koncercie zgadzać. Powiem tyle. Organizacja #xxgm kosztować będzie jakieś pół miliona złotych. Mam nadzieję, że plecak będzie minimalny ;) Liczę na Was, bo robię to dla Was! Widzimy się! – przekazał Kali na Instagramie.

Sprzedaż biletów trwa na www.biletomat.pl.