3 sierpnia za sprawą Pawbeatsa odbędzie się największy jak do tej pory koncert na Woodstocku związany z rapem.

Na nocnej scenie ASP zagra Pawbeats Orchestra. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo.

Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Jako jeden z nielicznych producentów w Polsce występuje regularnie wraz z autorską formułą koncertów. Autor płyt “Utopia”, “Orchestra” a także wydanej w tym roku “Chakra” w duecie z Kalim. 

Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.

Pawbeats Orchestra to wydarzenie łączące rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. Na jednej scenie wystąpi orkiestra symfoniczna, wokaliści, raperzy, band. W projekcie kluczowy jest udział Krzysztofa Herdzina – wybitnego polskiego kompozytora, aranżera, orkiestratora nagrodzonej Oscarem muzyki do filmu “Marzyciel”, który na koncercie pojawi się w roli dyrygenta orkiestry, która odegra zorkiestrowane aranżacje z albumów Pawbeatsa oraz zaproszonych przez niego wokalistów, wśród których są:

Dwa Sławy
VNM
Marcelina
Mama Selita
Kali
Te-Tris
Masia
Monika Kazyaka
Pola Rise
Robert Cichy

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ