fot. kadr z klipu "Opary"

Płyta „Chudy Chłopak” to tylko część większego projektu, zwieńczającego 20-lecie scenicznej działalności Kaliego. Co jeszcze szykuje raper?

Już 27 lipca w katowickim MEGACLUB:MCK, będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl, nie tylko muzyczny, ale i wizualny: – Nadchodzi największe rapowe wydarzenie dekady. Z okazji dwudziestolecia mojej działalności artystycznej oraz dziesięciolecia GM, organizuję dla Was najgrubszy koncert na jakim byliście! 30 metrów długości dwupoziomowej sceny, 250 mkw ekranów, wizualizacje, scenografia, zapadanie, ognie i cuda na kiju. – przekazał Kali.

Na specjalnie zaprojektowaną na tę okazję scenie – jaką widziały tego typu imprezy, przy wsparciu efektów specjalnych, nie odbiegających poziomem od show największych światowych gwiazd, Kali zaprezentuje przekrojowy, starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar, zawierający największe szlagiery z dwudziestolecia działalności. W czasie tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru, Kaliemu towarzyszyć będzie orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, która przygotuje ekskluzywne wersje i aranżacje utworów, a także grono znakomitych gości. – To będzie długie show przeplatane występami takich ksyw, jak: OSTR, PALUCH, WŁODI, PAWBEATS ORCHESTRA, BORIXON, MIODU i wielu innych, o których dowiecie się wkrótce. To będzie mój życiowy występ. – dodał artysta.

Sprzedaż biletów wystartowała już na www.biletomat.pl.