“PANACEUM 2: TRZEBA ŻYĆ” – KAFAR SOLO2.

Kilka dni temu na swoim fanpage’u reprezentant Dixon37, Kafar, rozpoczął promocję swojej nowej płyty zatytułowanej “Panaceum 2”.

W dniu dzisiejszym poznaliśmy okładkę nadchodzącego wydawnictwa.

Poprzednia solówka Kafara – “Panaceum” – zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Pod koniec 2016 roku nakładem Step Records ukazała się reedycja płyty. Drugi solowy album Kafara wyda DIstrictAREA. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 – “Krew Za Krew”, który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

Póki co nieznana jest data premiery krążka, jednak DistrictAREA udostępniła już opis płyty:

“Panaceum 2: Trzeba żyć” to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł “Trzeba żyć” nie jest przypadkowy. “Panaceum 2” ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, “Trzeba żyć”.

Więcej informacji mamy otrzymać w nadchodzących dniach, a sądząc po zawartości strony www.kafardix37.pl, do której raper odsyła swoich fanów, preorder rusza już w piątek.

OKŁADKA:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ