Dixon37 x Płomień81 – kulisy przygotowania utworu

Na najnowszym albumie składu Dixon37 “Krew Za Krew” pojawił się utwór, pt. “Masz to we krwi”, gdzie gościnnie pojawili się Pezet i Onar, czyli reprezentanci Płomień81. Pezet wrócił niedawno na scenę, po ponad trzech latach milczenia – czy Michrus, Kafar, Rest i Saful musieli długo czekać na jego zwrotkę?: “Było z przygodami. Trzeba było długo czekać na Pezeta, nie było go na scenie. Teraz wrócił i dobrze, że to się zgrało z tą zwrotką na naszą płytę. Długo na niego czekaliśmy, ale było warto. Onar szybko to ogarnął” – wyjaśnił Kafar.

Chcieliśmy zaznaczyć skąd jesteśmy. Chcieliśmy zrobić taki ursynowski rapowy mocny kawałek i to się udało” – zaznaczył w rozmowie z Proceente w audycji “Hip-Hop Kampus“.

Do wypowiedzi dołączył się Michrus: “Można powiedzieć też – sąsiedzki. W prostej linii od mojego bloku chłopaki mieszkają ok. 300-400 metrów. Od małolata się przecinaliśmy na osiedlu, zawsze się spotykaliśmy“.

Ostatnia solowa płyta Pezeta “Radio Pezet: Produkcja Sidney Polak” pojawiła się na rynku w 2012 roku nakładem wytwórni Koka Beats. Na razie nie wiemy, kiedy i czy w ogóle pojawi się jego kolejna solówka. Niedawno jego nowy singiel “Nie zobaczysz łez” uzyskał status złotej płyty – info!

TELEDYSK: Dixon37 (ft. Płomień81) – „Masz to we krwi”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ