Kaen wróci do korzeni?

14 czerwca 2016 roku po raz pierwszy Kaen pojawił się bez maski w teledysku zrealizowanym do utworu, pt. “Kim jestem” promującym album “Debiut” (sprawdź!). Po premierze Kaen udzielił kilku wywiadów, tłumacząc swoją decyzję: “przewartościowałem swoje życie, i bardzo zmieniłem swoją muzykę. I przyszedł czas na zdjęcie maski” (info!).

W najnowszej rozmowie z hip-hop.pl ponownie powrócił temat kontrowersyjnej maski: “Od ponad 3,5 roku jestem trzeźwą osobą. Ta muzyka zaczęła się zmieniać i gdzieś troszeczkę w głowie zapaliła się lampka, że trzeba dać masce odpocząć, chcę spróbować czegoś nowego” – tłumaczy Kaen.

Raper reprezentujący Prosto Label oraz swoją wytwórnię Altereggo Records zapowiada, że… maska jeszcze wróci na jego twarz: “Przyjdzie czas, że pewnie w jakimś teledysku zejdę do czeluści piekła i po nią sięgnę. Myślę, że maska powróci. Dałem jej na chwilę odetchnąć troszeczkę, bo się zmęczyła po tych 5 czy tam 7 latach“. Kaen jest w trakcie tworzenia EP’ki. Na razie nie znamy szczegółów dotyczących tego projektu.

Dlaczego nie ma Sokoła na płytach KaeNa?: „nie wiem, zapytaj Wojtka” – odpowiada

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ